Anasayfa   |    Hakkımızda   |    Hizmetlerimiz   |    Galeri   |    Referanslar   |    İletişim
Hakkımızda

Tüm İş Soğutma 1998 yılında şirketleşerek soğutma sektöründe faaliyetlerine profesyonel olarak devam etmiştir. Firmamız sektöründe lider olmayı hedeflemiş Trabzon ve bölgemizde soğutma sistemleri ile ilgili teknik yapı çalışmaları ve teknik servis hizmeti vermektedir. Tüm İş Soğutma endüstriyel ve ticari soğutma cihazlarının montaj, demontaj, servis, bakım ve onarımlarını sağlayarak, her türlü arızayı giderebilecek eğitimli ve donanımlı teknisyenleri ile  müşteri gereksinmelerini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

 

2011 yılı içerisinde yeni bir yapılanma sürecine giren firmamız, yıllardır uyguladığı kalite politikası ve müşteri memnuniyetini daha da arttırmayı hedeflemektedir. Soğuk hava depoları, endüstriyel soğutma sistemleri, chiller cihazları, ticari buzdolapları, şok dondurucular, balıkçı tekneleri için soğutucu sistemleri, buz makineleri, su soğutma sistemlerinin üretim, satış, bakım ve servis hizmetleri ana faaliyet konularımızdır.

Tümiş Soğutma’nın işi ürünlerin soğuk muhafazası, dondurulması ve şoklanması ile ilgili sistemleri kurma, işletmeye almak, bakım ve onarımını yapmak, ihtiyaç duyulduğunda servis hizmeti sunmaktır. Süt fabrikaları, gıda firmaları, marketler, kasaplar, balıkçılar ve restaurantlar Tümiş Soğutma’nın müşteri portföyünü oluşturur. Bölgemizde tanınan bir çok tanınmış marka ve firmaya hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Soğuk depolama ile ilgili her türlü soğutma cihazının temini ve üretimi Tümiş Soğutma’nın uzmanlık alanıdır.

 

Soğutma sektörünün uzman kuruluşları, ithalatçılar ve üretici firmaları ile beraber;  yedek parça satışı ve satış sonrası hizmetleri ile imalat sektörüne tedarikçi olarak hizmete devam edecektir. Marketlerin ihtiyacı olan soğutucu reyonların, soğuk hava depolarının montajı, tamir ve bakımı Tümiş Soğutma’nın uzmanlık alanıdır. Tümiş Soğutma 30 yıllık tecrübesi ve soğutma sektöründe uzmanlaşmış personeli ile hizmete devam etmektedir.

 

Bugüne kadar kurulumunu gerçekleştirdiğimiz bir çok market ve soğuk hava deposu Tümiş Soğutma’nın referans listesini oluşturur. İşimiz soğutma olsa da birlikteliğimiz hep sıcak kalacaktır.

 
Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Referanslar
İletişim
Site Haritası
  Teknik Destek : 0462 230 62 47
copyright 2011 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.