Anasayfa   |    Hakkımızda   |    Hizmetlerimiz   |    Galeri   |    Referanslar   |    İletişim
Hizmetlerimiz

Soğuk Hava Deposu Kurulumu

Et, tavuk, balık, süt ve unlu mamüller ürünleri entegre tesisleri, yaş meyve ve sebze tesisleri, soğuk hava depo işletmeleri, hastane ve laboratuvarlar gibi çeşitli sektörlerdeki soğuk hava deposu ihtiyacınızı karşılıyoruz. Modüler panel sistemlerimizle beton, tuğla, sıva, fayans, boya kullanımını ortadan kaldırıp size ekonomik bir yapı sunuyoruz. Gerekli kalite standartlarına uygun hijyenik bir ortam, modüler sistem nedeni ile, sınırsız ebat ve seçeneğe sahip olması, istenildiğinde panel ekleme – çıkartma yapılarak büyültme – küçültme imkanına sahip odalar oluşturabilmemiz size sağladığımız avantajlardan bazıları.

 

Soğutucu Reyonların Satış, Bakım ve Onarımı

Market sektöründe, et, süt mamülleri ve sebze meyve satışında bulunan işletmelerin tercihi; süt ürünleri teşhir dolabı, paket et ürünleri teşhir dolabı, sebze- meyve teşhir reyonlarının her ebat ve kapasitedeki cihazların montajı, bakım ve onarımı uzman teknik ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Remote reyonlar ve raflı duvar reyonları , Servis Reyonları ,Dik Şişe Soğutucu Deepfreeze, İçten motorlu reyonlar ve raflı duvar reyonları ve çeşitlerinin satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerdendir.

 

Balıkçı Tekneleri Soğuk Hava Depoları ve Buz Makineleri

Hep taze balık yemek için teknolojinin tüm imkanlarını kullanan balıkçılık sektörüne de hizmet sunuyoruz. Tekne içi soğuk hava depoları ve balıkların bozulmasını engellemek için kullanılan buz makinelerinin kurulumu, bakım ve onarımı firmamız tarafından sağlanan hizmetler arasındadır.

 

Soğutma Cihazları Yedek Parça Satışı

Soğutma sektöründe faaliyet gösteren firmalara da destek oluyoruz. Firmalara da yedek parçalarımızın satışını gerçekleştiriyoruz. Her çeşit soğutucu yedek parçası siparişi için bizi mutlaka arayın.

 

Periyodik Bakım ve Teknik Servis Hizmeti

Her cihaz ve makinede olduğu gibi soğutma cihazlarının da çalışma ömürlerinin uzun olması sistemli, periyodik olarak, profesyonel bakıma bağlıdır. Tecrübeli ekibimiz orjinal ve kaliteli yedek parçalarla size sunduğu bakım hizmeti ile işiniz aksamadan cihazlarınızı uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Ulusal ve yerel market zincirlerinin teknik servis ve periyodik bakımını yürütüyoruz  .  

  

  

    

 
Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Referanslar
İletişim
Site Haritası
  Teknik Destek : 0462 230 62 47
copyright 2011 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.